herectví a zpěv

v sezóně 1992/3 a 1993/4 vystupoval v divadle Semafor ve hře Jiřího Suchého a Jiřího Šlitra Poslední Štace. Stával na jevišti například s Lucianou Krecarovou(ANNA K), Leonou Machálkovou nebo Jiřím Datlem Novotným.


zvuk

MC Koncert na rozloučenou v roce 1993 se stal zvukařem v Semaforu a zvučil hry Šest žen, Kytice, Nižní Novgorod, Vetešník a další. Spolupracoval zde s Jiřím Suchým, Jitkou Molavcovou, Leonou Machálkovou, ANNOU K, Evou Pilarovou, Miroslavem Horníčkem nebo Ferdinandem Havlíkem. Za 3 roky s divadlem projezdil téměř celou republiku a účastnil se zájezdu na festival hudebního divadla do polské Wroclawi. Těsně před vystěhováním divadla z jeho neodmyslitelného působiště v paláci Alfa na Václavském náměstí zvučil také poslední představení Semaforu v této budově Koncert na rozloučenou a zvukový záznam, který pořídil byl vydán na MC firmou Multisonic.

Od samého začátku až do dubna 1998 se účastnil projektu Jesus Christ Superstar, nejdříve jako mikrofonista a od konce prvního roku uvádění i jako zvukař. Nastudoval sound design vytvořený Petrem Ackermannem. Za pultem stál přesně 222 představení z celkového počtu 1288.

V roce 1995 ho Petr Novotný přivedl kvůli vytvoření sound designu pro inscenaci My fair Lady do Hudebního divadla v Karlíně, kde od té doby působí a dodnes vytvořil sound design pro inscenace Hello Dolly, Superhvězda Mařenka, Sny z Nového Yorku, Sugar (Někdo to rád horké), Klec bláznů (La Cage Aux Folles), Anděl s ďáblem v těle, Rosemarie, Viktor/Viktorie, Za zvuků hudby (Sound of Music), Chicago, West Side Story, Noc na Karlštejně, Jekyll & Hyde, The Producers, Limonádový Joe, Čardášová princezna, Polská krev, Mamzelle Nitouche a naposledy Dracula.
Hlavní představitelé několika "jeho" muzikálů byli vyznamenáni cenou Thálie. (Yvetta Blanarovičová 1995, Jitka Molavcová 1996, Lubomír Lipský 1997 a Ladislav Županič 1998)

V létě roku 2000 procestoval s muzikálem My Fair Lady během měsíčního turné téměř celé Japonsko a v létě roku 2002 si turné zopakoval s Netopýrem, Sugar a Muzikálovým koncertem.

V roce 1997 natočil první českou nahrávku muzikálu Hello Dolly. CD vyšlo u firmy Monitor-EMI.

Na přelomu let 1998 a 1999 vytvořil sound design původní českého muzikálu podle opery Antonína Dvořáka RUSALKA, ve zcela novém divadle Milénium v areálu holešovické tržnice a tamtéž i sound design pohádkového muzikálu POPELKA.

V Národním divadle Moravskoslezkém, divadle Jiřího Myrona, vytvořil sound design muzikálů Andrew Lloyd Webbera Sunset Boulevard a Jesus Christ Superstar, operety Ples v Opeře a muzikálu Rebecca.

Vytvořil sound design slavného muzikálu Les Misérables - Bídníci, který měl premiéru v Goja Music Hall na pražském holešovickém Výstavišti v září 2003, v roce 2004 sound design pro Miss Saigon tamtéž, v roce 2014 sound design nejslavnějšího muzikálu Andrew Lloyd Webbera Fantom opery. a naposledy v roce 2017 sound design muzikálu Michaela Kunzeho a Jima Steinmana Ples upírů.


Spolupracoval s režiséry Jozefem Bednárikem, Petrem Novotným, Rupertem Dubským, Petrem Kracikem, Jiřím Adamcem, Františkem Filipem a dalšími.

Zvučil například Lucii Bílou, Báru Basikovou, Yvettu Blanarovičovou, Petru Janů, Leonu Machálkovou, Annu K, Jitku Molavcovou, Kateřinu Brožovou, Kamila Střihavku, Dana Bártu, Petra Muka, Tomáše Trapla, Pavla Poláka, Jiřího Suchého a další.


počítače

V letech 1998-2000 byl správcem sítě na platformě NT pro společnost Parlando, s.r.o., kde byl odpovědný jak za sestavení serveru a jednotlivých stanic ze základních komponent, tak za veškerou instalaci a provoz SW. Pro tuto společnost vytvořil několik rozsáhlých databází v MS ACCESS (fakturace, merchandising, aj.) a kompletní webovou prezentaci muzikálu Rusalka (jak grafiku, tak html)

V roce 2000 byl najat firmou S-Comp Centre, s.r.o. pro zasíťování a instalaci nového SW na pobočkách firmy Mountfield po celé ČR.

V současnoti se stará o technické zajištění provozu muzikálového serveru www.musical.cz, který v roce 1995 založil a do roku 2001 sám provozoval.

Vytvořil a spravuje celou řadu internetových prezentací
(např. jakubzahradnik.com, sanson.cz, nornik.net, girlsfromprague.eu nebo mad-consulting.cz a v minulosti také evita.cz, rusalka.cz, onstage.cz nebo showcase.cz).